-20%Рушник пляжний «Kelebek Cicek», махра/велюр Art of Sultana 75х150 см CL0006975
- В наявності
933 ₴
746,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний рушник Art of Sultana «Kelebek Cicek» — незамінний супутник під час літньої відпустки. Розмір 75х150 см. Універсальний рушник — можна використовувати як килимок на пісок або шезлонг для прийняття сонячних ванн, витерти тіло після купання або укутати продрогачих від довгого купання дітей. Рушник добре вбирає вологу. Одна сторона махрова, друга — велюрова. М'яка структура приємна для подразненого сонячного проміння шкіри. Яскраві фарби стійкі до блякнення. Привабливий яскравий дизайн. Сині метелики у кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART OF SULTANA |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0006975 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 1 рушник |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 75 х 150 см |
| Розмір виробу | 75х150 см |
| Серія | Sea Relax |
| Торговельна марка | Art of Sultana |
- Ціна: 746,40 ₴


