влевовправо
-20%Набір 12 кухонних рушників Antalya Dreams, махра/велюр By IDO 40х60 см CL0007102
- В наявності
1 457 ₴
1 165,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір кухонних рушників By IDO Antalya Dreams (Туреччина). Розмір 40х60 см. У наборі 12 рушників із яскравим орнаментом. Тип тканини — махра/велюр (обличччя махрова, задня сторона велюрова). Це м'яка тканина, яка має велику кількість ворсинок, дуже приємна на дотик, не викликає подразнення й алергічних реакцій на шкірі. Рушники виготовлені з натуральних матеріалів, мають найважливіші функціональні властивості: добре вбирають вологу, швидко сохнуть, стійкі до інтенсивного використання, забруднень і частого прання. Набір кухонних рушників By IDO Antalya Dreams — ідеальний варіант для Вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип тканини | Махра |
| Тип | Рушник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007102 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 12 рушників |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Виробник | By IDO |
| Розмір | 40 х 60 см |
| Розмір виробу | 40х60 см |
| Серія | Antalya-Art |
| Торговельна марка | By IDO |
- Ціна: 1 165,60 ₴



