влевовправо
-20%Набір 6 рушників (банні) Pupilla 70х140 см CL0007012
- В наявності
11 768 ₴
9 414,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір лазневих бамбукових рушників Pupilla (Туреччина) з 3D-аплікацією, ніжним гіпюром і витонченою вишивкою. Матеріал — бамбукове волокно. Розмір 70х140 см. У наборі 6 рушників — 2 рожевих, 2 молочних, 1 бежеве й 1 бузкове. Бамбукове волокно — це натуральний матеріал, який пройшов спеціальну екологічну обробку, у ньому не міститься токсинів і шкідливих домішок, тому рушники з бамбука повністю безпечні та можуть використовуватися для дітей. Бамбукові рушники дуже м'які, добре вбирають вологу, мають підвищену зносостійкість і мають антибактеріальний ефект. Набір турецьких бамбукових рушників Pupilla Olivyum із серії Elit 3D з вишуканим декором стане прекрасним доповненням ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007012 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 6 рушників |
| Матеріал | Бамбукове волокно |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 70 х 140 см |
| Розмір виробу | 70х140 см |
| Серія | Elit 3D |
| Торговельна марка | Pupilla |
- Ціна: 9 414,40 ₴




