-20%Жіночий шкіряний ремінь Weatro 3,3х105-125 см Чорний CL0009940
- В наявності
908 ₴
726,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь жіночий шкіряний, ширина 3,3 см, довжина 105-125 см. Країна-виробник Україна. Є можливість вкоротити.
Стильний аксесуар стане чудовим доповненням та підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weatro |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0009940 |
| Вид | Ремені |
| Довжина ременя | 120 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для дівчаток |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розмір | 3,3х105-125 см |
| Розмір виробу | 3,3х105-125 см |
| Сезон | Всесезонна модель |
| Подія | Повсякденні, Святкові |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Теги | женский ремень, жіночий ремінь |
| Торговельна марка | Weatro |
- Ціна: 726,40 ₴


