влевовправо
-20%Чоловічий шкіряний ремінь Weatro 3,8х105-125 см Чорний CL0012964
- В наявності
1 073 ₴
858,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий ремінь з натуральної італійської шкіри, металева пряжка, ширина 3,8 см, довжина від 105-125 см. Країна-виробник Україна. Стильний аксесуар стане чудовим доповненням та підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weatro |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0012964 |
| Вид | Ремені, Ремені та пояса |
| Довжина ременя | 105 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Подія | Випускний, Клуб, Новий рік, Повсякденні, Побачення, Святкові, Вечірка, Весілля |
| Розмір | 3,8х105-125 см |
| Розмір виробу | 3,8х105-125 см |
| Сезон | Всесезонна модель |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Торговельна марка | Weatro |
- Ціна: 858,40 ₴






