влевовправо
-20%Жіночий ремінь Le-Mon 2,3х110 см Білий CL0009771
- В наявності
462 ₴
369,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь жіночий з екошкіри, ширина 2,3 см, довжина 110-115 см. Є можливість вкоротити на будь-який об'єм з боку пряжки. Країна-виробник Китай. Стильний аксесуар підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0009771 |
| Вид | Ремені |
| Довжина ременя | 110-115 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для дівчаток |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Розмір | 2,3х110 см |
| Розмір виробу | 2,3х110 см |
| Подія | Повсякденні, Святкові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Le-Mon |
- Ціна: 369,60 ₴



