-20%Набір 4 банних махрових рушники Otantik 7 Pupilla 70х140 см CL0007011
- В наявності
6 865 ₴
5 492 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір лазневих махрових рушників Pupilla Otantik — це м'якість і комфорт у вашому домі. Розмір: 70х140 см. Безліч петельок створює ворсисту поверхню махрової тканини. Рушники з високим рівнем щільності, м'якою пухнастою поверхнею вирізняються якісними властивостями: - гіроскопічністю — високим ступенем водопоглинання; - екологічністю; - гіпоалергенністю — екологічні натуральні матеріали не містять алергенів, не викликають подразнень; - антибактеріальністю й антисептичністю. Набір складається з 4 рушників. Білі рушники з кольоровою вишивкою — зелена, рожева, фіолетова, і синя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007011 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Використання відбілювачів | Вибілювальні засоби заборонені |
| Комплектація | 6 банних рушників |
| Матеріал | Бамбукове волокно |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 70 х 140 см |
| Розмір виробу | 70х140 см |
| Серія | Jovenca |
| Торговельна марка | Pupilla |
- Ціна: 5 492 ₴


