-20%Дитячий трансформер робот+динозавр Bambi 16х6х22 см CL0105334
- В наявності
397 ₴
317,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваш маленький шукач пригод буде в захваті від цієї оригінальної іграшки, з якою він не захочеться розлучатися ні на хвилину. Якщо Ваш непосида обожнює фантастичні історії про робота трансформерів, то такий презент його неодмінно потішить. Іграшка розміром 12 см розроблена з поєднання металу та зносостійкого, міцного пластику, який не боїться вологи та не виділяє їдких речовин. Модель робота 2-в-1 дає змогу трансформувати іграшку, перетворюючи її простим рухом на динозавра. Цікавий процес складання-розкладання, привабливий дизайн у приємному для дитячих очей забарвленні, іграшкова зброя в комплекті — кожна дрібниця врахована виробником, щоб Вам малюк отримав море задоволення. Гра розвиває спритність пальчиків, кмітливість, уважність, креативність, асоціативне мислення й фантазію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0105334 |
| Вага товару | 0.2 |
| Вид | Динозаври |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 6 |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 16х6х22 см |
| Розмір виробу | 16х6х22 см |
| Розмір, см | 16х6х22 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Bambi |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
- Ціна: 317,60 ₴


