-20%Інтерактивна іграшка Собачка 2A зі звуком та світлом Bambi 14х22х19 см CL0043328
- В наявності
647 ₴
517,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка під час руху перебирає лапками, танцює під музику та махає головою. Іграшка розрахована на дітей віком від 3 років.
Іграшка зносостійка та виготовлена з міцного матеріалу, тому можете бути впевненими, що іграшка довго слугуватиме вашій дитині.
Функції
- танцює під музику
- сидить
- махає головою
- гавкає
- світло
Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0043328 |
| Вага товару | 0.6 |
| Вид | Собачка |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 22 |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 14 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 14х22х19 см |
| Розмір виробу | 14х22х19 см |
| Розмір, см | 14х22х19 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інтерактивні іграшки |
| Торговельна марка | Bambi |
- Ціна: 517,60 ₴


