-20%Набір ножів Infinity Line Berlinger Haus CL0041580
- В наявності
2 681 ₴
2 144,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Лезо з неіржавкої сталі
- Антибактеріальне оброблення
- Легко миються
- Не вбирають запахи
- Ергономічні ручки
- Матеріал: нержавіюча сталь 18/10
- універсальний/ кухонний: 12,5 см
- кухарський: 20 см
- для хліба: 20 см
- для овочів/для чищення: 9 см
- японський ніж Santoku: 17,5 см
- Точило для ножів: мусак
- Ножиці кухонні
- Підставка: 360° з акрилу
- Колір: нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Набір ножів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0041580 |
| Для овочів/для чищення | 9 см |
| Для хліба | 20 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Неіржавка сталь 18/10 |
| Підставка | 360° з акрилу |
| Торговельна марка | Berlinger Haus |
| Точило для ножів | мусат |
| Японський ніж Santoku | 17,5 см |
| кухарський | 20 см |
| універсальний/ кухонний | 12,5 см |
- Ціна: 2 144,80 ₴


