-20%Дитячий самокат iTrike 80 кг CL0049073
- В наявності
6 840 ₴
5 472 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний самокат SR 2-014 з можливістю регулювання висоти керма обов'язково сподобається вашому малюкові! Самокат SR 2-014 — модний і стильний міський самокат для дітей із надійною та простою системою складання.Стильний самокат із міцною рамою допоможе малюкові весело провести час і сприятиме розвитку координації його рухів.
Особливості: платформа: 43-13/35 см; колеса передні: 230 мм; колеса задні: 200 мм; розмір коробки: 93-16-38 см; виймається кермо; пластмасове гальмо; гумові ручки; лампа на сонячній батареї; амортизатори (передній і задній); крило переднього колеса; тримач для пляшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0049073 |
| Вид товару | 2-х колісний |
| Вік | Від 8-ми років |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 80 кг |
| Розмір виробу | 80 кг |
| Складна конструкція | Так |
| Тип | Самокат |
| Торговельна марка | iTrike |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 5 472 ₴


