-20%М'яка іграшка подушка собачка 60 см A-Toys 20х15х61 см Зелений CL0043292
- В наявності
1 018 ₴
814,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0043292 |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 61 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 20х15х61 см |
| Розмір виробу | 20х15х61 см |
| Розмір, см | 20х15х61 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | М'яка іграшка |
| Торговельна марка | A-Toys |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 814,40 ₴


