-20%Каструля з кришкою 4.1 л Berlinger Haus | 24 см Чорний CL0041221
- В наявності
1 936 ₴
1 548,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Тип: каструля
- Призначення: приготування їжі
- Матеріал: алюміній
- Форма: кругла
- Діаметр: 24 см
- Висота: 11.8 см
- Об'єм: 4.1 л
- Антипригарне покриття
- Підходить для всіх типів плит
- Можна мити в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Каструля |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0041221 |
| Висота | 11.8 см |
| Діаметр | 24 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Призначення | приготування їжі |
| Обсяг | 4.1 л |
| Розмір виробу | <unk> 24 см |
| Торговельна марка | Berlinger Haus |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 548,80 ₴


