-20%М'яка книга-шуршалка (Птиці) Kids Melody 16х3х27 см Різнобарвний CL0118793
- В наявності
390 ₴
312 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто сказав, що книги потрібні тільки для читання?
М'яка книжка-шуршалка з хвостами — це яскрава, захоплива та цікава іграшка, яка допоможе дитині в ранньому розвитку.
Тканинна книжка найкраще підійде як перша книжка вашої дитини. Він довго буде розглядати яскраві малюнки та вивчати, щупати та куштувати на смак яскраві хвости загадкових тварин, що стирчать.
Відмітною особливістю книжок є наявність підвіски-прорізувача, так необхідна під час прорізування перших зубів малюка.
Сторінки книжки мають "жахливі" властивості.
Яскраві різнофактурні хвостики мешканців книжки таємничо виглядають і ваблять потягнути, помацати та перевернути чергову сторінку.
Досліджуючи двосторонні сторінки, малюк зможе познайомитися з навколишнім світом у зручній ігровій формі.
Перевага такої книги в тому, що про неї неможливо поранитися, а в разі забруднення її легко відмити!
З ними можна пограти в пісочниці, на пляжі та ванній. Вони не рвуться й не бояться вологи.
Книжки виготовлені з якісних текстильних матеріалів.
М'яка тканинна книжка сприяє розвитку тактильного та зорового сприйняття, хапальних рефлексів і дрібної моторики дитини.
Мова — англійська, малюк вивчатиме його вже з дитинства, що дуже корисно для розвитку.
Підвіска: є
Кількість аркушів: 4
Розмір іграшки: 10*2*21,5 см
Розмір упаковки: 15,5*3*26,5 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | CL0118793 |
| Виробник | Kids Melody |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 12 міс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: висота | 3 |
| Габарити: довжина | 27 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 16х3х27 см |
| Розмір виробу | 16х3х27 см |
| Розмір, см | 16х3х27 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Kids Melody |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 312 ₴


