-20%Підвіска на коляску з прорізувачем (Мавпочка) Limo Toy 20х7х21 см CL0041892
- В наявності
492 ₴
393,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитина може гратися іграшкою вже з перших місяців життя, досить лише закріпити іграшку за допомогою спеціальної кліпси на коляску, автокрісло або ліжечко. Яскраві кольори, елементи шарудіння, різноманітна текстура матеріалу, познайомлять малюка з поняттям форми, кольору та звуку. Додатково закріплений прорізувач на іграшці допоможе дитині зменшити свербіж від зубиків, що ростуть. Розвивальна іграшка виготовлена з якісного матеріалу (плюш), не містить шкідливих речовин і абсолютно безпечна для дитячого здоров'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Тип | Брязкальце |
| Матеріал | Плюш |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0041892 |
| Вид | Брязкальця-гризуни |
| Вік | Від 6 міс |
| Вікова група | від 0,5 років |
| Габарити: висота | 7 |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 20х7х21 см |
| Розмір виробу | 20х7х21 см |
| Розмір, см | 20х7х21 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Limo Toy |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 393,60 ₴


