-20%М'який інтерактивний песик на повідку Bambi 26х12х35 см CL0043279
- В наявності
1 510 ₴
1 208 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивне цуценя на повідці стане справжнім другом для малюка, який мріє про хатнього улюбленця. Іграшка реагує на дотики та на бавовни, від них він починає ходити та гавкати. За допомогою кнопки на повідці, собачка почне свою прогулянку. До набору входить гребінець і дзеркало, щоб малюк зміг самостійно доглядати за своїм вихованцем.
Така іграшка допомагає розвинути в дитині дрібну моторику, логіку та любов до тварин.
Озвучено російською мовою
У комплекті:
- поводок
- гребінець
- дзеркальце
Функції
- реагує на дотик
- гуляє на повідці
- ходить
- виляє хвостиком
Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
Розмір іграшки — 10*20*25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0043279 |
| Вага товару | 0.4 |
| Вид | Собачка |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 26х12х35 см |
| Розмір виробу | 26х12х35 см |
| Розмір, см | 26х12х35 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інтерактивні іграшки |
| Торговельна марка | Bambi |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
- Ціна: 1 208 ₴


