-20%Дитяча брязкальце-підвіска тварина м'яка з прорізувачем і дзеркалом (слон) A-Toys 10х5х28 см Різнобарвний
- Менше 2 од.
524 ₴
419,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіска з прорізувачем "Тварини". Брязкальце та прорізувач в одній іграшці. Елементи шарудять, дзвенять, вони яскраві та їх зручно брати маленькою ручкою. Значення брязкалець для немовляти складно переоцінити. Ця перша проста, але дуже важлива іграшка. З її допомогою малюк вчиться концентрувати погляд, розвиває привабливий рефлекс, слух і її можна кусати, коли ріжуться зубки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Тип | Брязкальце |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0042981 |
| Вид | Брязкальця-гризуни |
| Вік | Від 6 міс |
| Вікова група | Від 0,5 років |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 10х5х28 см |
| Розмір виробу | 10х5х28 см |
| Розмір, см | 10х5х28 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | A-Toys |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 419,20 ₴


