-20%Кошик з бавовни CLR кошик (Зайчик) Bambi 26х25х35 см Різнобарвний CL0040952
- В наявності
545 ₴
436 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний та функціональний кошик з бавовни для упорядковування дитячих іграшок, декору та створення атмосфери затишку в домі.
Розмір кошика 35*25*26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0040952 |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 25 |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір | 26х25х35 см |
| Розмір виробу | 26х25х35 см |
| Розмір, см | 26х25х35 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Bambi |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 436 ₴


