-20%Музичний вертоліт у коробці Bambi 15х12х21 см Блакитний CL0118680
- В наявності
391 ₴
312,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра з музичним вертольотом ще більше підстебне дитячу фантазію й сюжет гри, адже вона супроводжуватиметься звуком вертольота.
Гра з повітряним транспортом тренує в малюків координацію рухів, увагу, спритність.
Особливості іграшки:
Інерційний механізм (для запуску необхідно злегка відтягнути машину на себе та відпустити)
Зі світловими ефектами
Зі звуковим супроводом
Працює від 2 батарейок AG13/LR44 (не входять до комплекту)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вертоліт |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0118680 |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 15х12х21 см |
| Розмір виробу | 15х12х21 см |
| Розмір, см | 15х12х21 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Bambi |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
- Ціна: 312,80 ₴


