влевовправо
-20%Молодіжний рюкзак Wallaby 22х36х12 см Чорний CL0116279
- В наявності
639 ₴
511,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Одне основне відділення.
Закривається за допомогою блискавки.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці.
Дві бічні кишені.
Плечові лямки регульованої довжини.
Верхня ручка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Колір: чорний.
Розміри: 22x36x12 см.
Об'єм: 9 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116279 |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 12 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 9 |
| Розмір виробу | 22х36х12 см |
| Розміри | 22х36х12 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 511,20 ₴











