влевовправо
-20%Дитячий ноутбук Корівка українською мовою Країна Іграшок 20,5х7х25,5 см Різнобарвний CL0104787
- В наявності
708 ₴
566,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ноутбук — перша усвідомлена електронна навчальна іграшка для малюка.
Завдяки функціям цього ігрового ноутбука малюк познайомиться з основами математики та читання (рахування, геометричні фігури, алфавіт).
Цей дитячий ноутбук призначений не тільки для навчання, а й для веселих розваг — тут є віршики, пісеньки та казки.
Під час гри з цим девайсом дитина розвиватиме логіку, мислення, пам'ять і мовлення.
Озвучений українською мовою.
Живлення від 3 батарейок АА
Розмір іграшки — 19,8*17*4,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Дитячий комп'ютер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0104787 |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 7 |
| Габарити: довжина | 25.5 |
| Габарити: ширина | 20.5 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 20,5х7х25,5 см |
| Розмір виробу | 20,5х7х25,5 см |
| Розмір, см | 20,5х7х25,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Країна Іграшок |
| Упаковка | Демонстраційно-відкрита |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 566,40 ₴



