влевовправо
-20%Чоловіча ділова папка Exclusive 36,5х26,5х5,5 см Чорний CL0116555
- В наявності
2 037 ₴
1 629,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі:
Ділова папка застібається на блискавку.
У верхній частині папки є ручка зі штучної шкіри для зручного носіння.
Усередині папки розташовані: з одного боку два відсіки для документів, які розділені кишенею-перегородкою на блискавці (фіксуються хлястиком на липучці); з іншого боку розміщена кишеня на блискавці для невеликих аксесуарів, дві петлі для ручок, одна кишеня відділ для документів (фіксується хлястиком на липучці).
Велика накладна кишеня на липучці на лицьовій стороні папки.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116555 |
| Вага | 1025 |
| Висота | 36,5 см |
| Глибина | 5,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 36,5х26,5х5,5 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | Exclusive |
| Ширина | 26,5 см |
- Ціна: 1 629,60 ₴











