влевовправо
-20%Обкладинка для документів Gofin 14,5х11 см Смарагдовий CL0051271
- Менше 2 од.
1 222 ₴
977,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0051271 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Шкіра |
| Розмір | 14,5х11 см |
| Розмір виробу | 14,5х11 см |
| Розміри | 14,5х11 см |
| Склад | Шкіра |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Торговельна марка | Gofin |
| Колір | Смарагдовий |
- Ціна: 977,60 ₴





