влевовправо
-20%Чоловіча ділова папка JPB 26х38х4 см Коричневий CL0116568
- В наявності
3 460 ₴
2 768 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невеликий відкритий накладний кишеню.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Дві ручки, які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116568 |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 4 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 26х38х4 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | JPB |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 2 768 ₴





