влевовправо
-20%Міський рюкзак Ucon 47х30х12 см Синій CL0050038
- В наявності
2 621 ₴
2 096,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коттоновий міський рюкзак Ucon Karlo Backpack синій із сірим
409001366618
Мінімалістичний, інноваційний і функціональний рюкзак. Вертикальна блискавка гарантує швидкий доступ до основного відділення. Ідеальний компаньйон для поїздок містом.
Опис товару:
Брудо- і водовідштовхувальне покриття на екологічно чистому силіконі.
Водонепроникне покриття ПВХ всередині забезпечує додаткову міцність.
Можна скласти для максимального обсягу.
Швидкий доступ до основного відділення завдяки додатковій бічній блискавці.
Потайна металева блискавка з язичком із веганської шкіри для закриття рюкзака зверху
Відділення з високоякісного неопрену для ноутбука (до 15,4") з двома додатковими сітчастими кишенями для телефона та гаманця.
Додатковий тримач для пляшки на гумці та ремінець для ключів усередині.
Посилена спинка з набивкою для більшого комфорту.
М'які та регульовані плечові ремені для більшого комфорту.
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Матеріал корпусу: полотно 16 унцій зі 100% бавовни, брудо- і водовідштовхувальне просочення на основі екологічно чистого силікону, міцне та водонепроникне ПВХ-покриття зі зворотного боку, REACH-сумісний.
Розміри в розкладеному вигляді: 63 х 30 х 12 см.
Розміри в складеному вигляді: 47 х 30 х 12 см.
Місткість: 20 л
Вага: 890 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0050038 |
| Вага | 890 |
| Висота | 470 |
| Глибина | 120 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,4" |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Матеріал | Брезент |
| Обсяг | 20 |
| Відділення | Кишеня для пляшки, Відділення для планшета, Відділення для телефону, Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір виробу | 47х30х12 см |
| Розміри | 47х30х12 см |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Торговельна марка | Ucon |
| Ширина | 300 |
- Ціна: 2 096,80 ₴










