-20%Побудовник площин лазерний H360°/1V, (зелений промінь) PROTESTER CL0028987
- В наявності
7 977 ₴
6 381,60 ₴
Будівельник площин лазерний, H360°/1V, (зелений промінь) PROTESTER LL305G
Лазерний рівень PROTESTER LL305Grong> — професійний лазерний нівелір (пристрою площин) з магнітним кронштейном.
Нівелір проєктує горизонтальну площину 360° й одну вертикальну лінію зеленої лінії. Вертикальна лінія перпендикулярна по горизонтальній площині. Є функція роботи із заблокованим маятником під кутом.
Працює від 4 пальчикових батарейок (у комплекті). Разом із лазерним нівеліром у комплекті постачається магнітний кутовий кронштейн, батарейки, інструкція російською мовою, тканинний чохол.
Особливості PROTESTER LL305G:
- висока точність
- самонезбільшувана маятникова система — з фіксацією на час транспортування та роботи під кутом;
- 2 лазерні модулі корейської компанії QSI (провід є довговічнішим, найкраща видимість на світлих ділянках, рівне промальовування країв, лінія тонша на великих відстанях);
- побудова горизонтальної площини 360° і вертикальної лінії, ідеальний варіант для внутрішніх робіт;
- увімкнення/вимикання горизонтальних і вертикальної лінії;
- дальність видимості променя до 45 м;
- в імпульсному режимі дає змогу працювати з приймачем (понад 60 м);
- просте керування однією кнопкою
| Проєкції лазерних ліній: | H360° / V150° |
| Лазерний модуль: | 2 шт., OSRAM, Німеччина |
| Довжина лазерної хвилі: | 520 нм |
| Клас лазера: | IEC/EN60825-1:2014, <1мВт |
| Колір лазера: | Зелений |
| Точність вирівнювання: | ±0,2 мм/м |
| Діапазон вирівнювання: | 4°±1° |
| Час вирівнювання: | 3 з |
| Дальність: | 45 м, ≥60 м (з приймачем) |
| Живлення: | Батарея АА Х 4 шт. |
| Клас вологозахисту: | IP54 |
| Робоча температура: | -10°C – +50°C |
| Температура зберігання: | -20°C – +70°C |
| Різь під штатив: | 1/4" |
| Габарити: | 105Х85Х65 мм |
| Вага: | 400 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Живлення | Батарейки |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0028987 |
| Вага | 0.4 |
| Час автоматичного нівелювання | 3 |
| Висота | 105 |
| Довжина | 85 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Лазерний діод | 520 |
| Похибка вимірювання | 0.2 |
| Робочий діапазон | 45 |
| Робочий діапазон із приймачем | 60 |
| Торговельна марка | PROTESTER |
| Кут самовирівнювання | 4 |
| Ширина | 65 |
- Ціна: 6 381,60 ₴




