влевовправо
-20%Чоловіча барсетка Wallaby 25х28х17,5 см Чорний CL0116419
- В наявності
978 ₴
782,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону, стійкого від блякнення.
Зручна ручка з пластиковою накладкою для носіння в руці.
Регульований плечовий ремінь.
Одне містке основне відділення на блискавці.
Невелике відділення на блискавці вздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки розташовані ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 25x28x17.5 (11 см без кишень).
Формат А4 не поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116419 |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 17,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 25х28х17,5 см |
| Розміри | 25х28х17,5 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 782,40 ₴










