влевовправо
-20%Міський рюкзак Wallaby 8х41х18 см Сірий CL0102106
- В наявності
756 ₴
604,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини, стійкої до блякнення і з водовідштовхувальними властивостями.
Рюкзак має два відділення на блискавці.
Всередині основного відділення є відкрита кишеня
На передній стінці розташована кишеня на блискавці.
На тильному боці є кишеня на блискавці
Всередині підкладка з нейлону.
Характеристики:
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: поліестер.
Колір: Темно-сірий.
Розміри: 41x18x8 см.
Висота основного відділення 31 см.
Об'єм: 8 л.
Вага: 260 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0102106 |
| Вага | 260 |
| Висота | 8 см |
| Глибина | 18 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 8 |
| Розмір виробу | 8х41х18 см |
| Розміри | 8х41х18 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 604,80 ₴











