влевовправо
-20%Сумка-барсетка шкіряна Always Wild 21х15,5х10 см Коричнева CL0128258
- В наявності
1 533 ₴
1 226,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Барсетка має 3 відділи.
Один відділ основної та дві кишені на блискавці.
На задній стороні розташована 1 плоска кишеня на блискавці.
На передній стороні сумки відділення на блискавці.
На передній стороні кишеня для телефона з магнітним клапаном (розміри кишені ВхШхГ 15х7х2 см, для телефона до 5 дюймів).
Ремінь для носіння на пензлі знімний.
Характеристики:
Матеріал: вінтажна натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розмір ШхВхГ: 21х15,5х10 см.
Виробник: ALWAYS WILD Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0128258 |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 10 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 21х15,5х10 см |
| Торговельна марка | Always Wild |
| Ширина | 15,5 см |
- Ціна: 1 226,40 ₴











