влевовправо
-20%Дорожня сумка Wallaby 42х28х19,5 см Чорний CL0105673
- В наявності
869 ₴
695,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Господарська сумка.
Матеріал: поліестер.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві кишені на лицьовій стороні.
Дві кишені на бічних сторонах.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 42x28x19,5
Об'єм, л: 21,00.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0105673 |
| Вага (кг) | 0,44 |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 19,5 см |
| Глибина, см | 21 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 21 |
| Об'єм, л | 20,02 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 42х28х19,5 см |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 28 см |
| Ширина, див | 37 |
- Ціна: 695,20 ₴








