влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 25х28х17,5 см Хакі CL0117059
- В наявності
978 ₴
782,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону, з прогумованим просоченням із внутрішнього боку, що забезпечує додаткові водовідштовхувальні властивості.
Підкладка з нейлону.
Тканинна ручка з пластиковою накладкою для носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Одне просторе основне відділення на блискавці.
Відділення менше вздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
На дні сумки є ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 25x28x17.5 (11 см без кишень).
Формат А4 не поміщається в цю сумку.
Колір: хакі.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117059 |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 17,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 25х28х17,5 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 782,40 ₴








