-20%Іграшка Планшет-дошка, російська мова, навчання, літери, кольори, рахунок, загадки Bambi 24х4х29 см CL0110160
- В наявності
327 ₴
261,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична алфавітна дошка
Озвучено російською мовою
У комплекті:
- ручка-стикер
Функції
- вивчення літер
- вивчення цифр
- вивчення кольорів
- пісні про алфавіт і цифри
- загадки
- світло
Батарейки 3 шт. типу (ААА до комплекту не входять)
Паковання: коробка
Така музична дощечка стане справжнім помічником у навчанні малюка. Іграшка має 5 функційних кнопок: вивчення цифр, літер, кольорів, пісні про алфавіт і цифри, а також загадки.
Біле поле призначене для малювання ручкою-стикером. Під час переміщення важеля вниз, з лівого боку дощечки, малюнок зникає. З боків розташовані 33 букви, з яких можна складати слова.
Музична дошка розвиває посидючість, спостережливість, творче мислення, дрібну моторику та координацію рухів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0110160 |
| Вага товару | 0.3 |
| Вид | Розвиваючі |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 4 |
| Габарити: довжина | 29 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 24х4х29 см |
| Розмір виробу | 24х4х29 см |
| Розмір, см | 24х4х29 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Інтерактивні іграшки |
| Торговельна марка | Bambi |
- Ціна: 261,60 ₴


