влевовправо
-20%Затискач для краватки Handmade 6 см CL0083853
- Менше 2 од.
249 ₴
199,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0083853 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір | 6 см |
| Розмір виробу | 6 см |
| Розміри | 6 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торговельна марка | Handmade |
- Ціна: 199,20 ₴



