влевовправо
-20%Підтяжка Gofin suspenders 3,5х180-185 см CL0084815
- Менше 2 од.
846 ₴
676,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0084815 |
| Вік | Дорослі |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Стрейч |
| Розмір | 3,5х180-185 см |
| Розмір виробу | 3,5х180-185 см |
| Розміри | 3,5х180-185 см |
| Зростання До | 180-185 См (Худе-Середня Статура) |
| Склад | Стрейч |
| Торговельна марка | Gofin suspenders |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 3 5 См |
- Ціна: 676,80 ₴




