влевовправо
-20%Чоловіча барсетка Professional 6,5х16х22,5 см Чорний CL0052077
- В наявності
1 015 ₴
812 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
М'яка барсетка: дуже легка та містка.
М'яка стінка кишені (на передній стінці) — збереження телефона/КПК.
Ключниця на кнопці
Дві зовнішні кишені: на передній стінці на блискавці, на задній стінці відкритий.
Внутрішня кишеня на блискавці.
Знімний ремінець.
Відділення для мобільного телефона.
Відділення на блискавці.
Характеристики:
Арт. 864.10.
Розміри 22,5х16х6,5 см.
Материал PVC (поливинилхлорид).
Колір: чорний.
Країна виробник: Professional, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0052077 |
| Висота | 6,5 см |
| Глибина | 22,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 6,5х16х22,5 см |
| Розміри | 6,5х16х22,5 см |
| Торговельна марка | Professional |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 812 ₴











