влевовправо
-20%Підтяжки y подібні Gofin 3,5х185 см Бежевий CL0070392
- В наявності
532 ₴
425,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gofin |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0070392 |
| Вік | Дорослі |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | 3,5х100-150 см |
| Розмір виробу | 3,5х185 см |
| Розміри | 3,5х100-150 см |
| Зростання До | 180-185 См (Худе-Середня Статура) |
| Склад | Екошкіра |
| Країна походження | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Торговельна марка | Gofin |
| Ширина | 3,5 см |
- Ціна: 425,60 ₴




