влевовправо
-20%Жіноча шкіряна сумка Borsacomoda 9х14х17 см Кораловий CL0046270
- В наявності
1 380 ₴
1 104 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Одне основне відділення.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці.
Накладна кишеня-відділ для телефону.
Зовнішня зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на передній стороні.
Задня внутрішня кишеня на стінці.
Усередині модель має класичне виготовлення — основний відділ, бічні кишені.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: кораловий.
Розміри: 17*14*9 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Овальна |
| Колір | Кораловий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0046270 |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 17 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Стать | Жіночий |
| Розмір виробу | 9х14х17 см |
| Торговельна марка | Borsacomoda |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 1 104 ₴









