влевовправо
-20%Чоловіча ділова папка JPB 38х28х6 см Чорний CL0116502
- В наявності
3 270 ₴
2 616 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Папка закривається на блискавці та додатково на замок клямку.
Усередині розташовані: відсік для документів, калькулятор, сегреатор, кріплення для блокнота або документів формату А4, кишеня на блискавці, п'ять відкритих кишеньок для візиток, чотири петлі для ручок, дві додаткові невеликі кишені.
Ручка папки зі штучної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ), мм: 380х280х60.
Виробник: JPB Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116502 |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 6 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 38х28х6 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | JPB |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 616 ₴











