влевовправо
-20%Чоловічий діловий портфель Wallaby 35х29х18,5 см CL0117918
- В наявності
1 708 ₴
1 366,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Виготовлений із міцного зносостійкого нейлону з вологозахисним просоченням.
Пластикова ручка для носіння в руці.
Знімний регульований ремінь через плече.
Просторе основне відділення на блискавці.
Відділення трохи менше на блискавці вздовж задньої стінки портфеля.
Чотири кишені на блискавці різного призначення та розміру на лицьовій стороні.
За потреби портфель збільшується за товщиною завдяки спеціально передбаченій блискавці за контуром портфеля.
На дні сумки розташовані пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 35x29x18,5 (15 см без розширювальної вставки).
Формат А4 поміщається в цю сумку.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117918 |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 18,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Категорія | Для чоловіків |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір виробу | 35х29х18,5 см |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Ділова |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 366,40 ₴







