влевовправо
-20%Жіноча спортивна сумка PASO 43х35х14 см Різнобарвна CL0106262
- В наявності
949 ₴
759,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці
Відкрита кишеня на передній стінці сумки.
Дві ручки середньої довжини для перенесення
Регульований плечовий ремінь із накладною на плече для комфортного носіння.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, ПВХ.
Розміри: 43х35х14 см.
Вага: 480 г.
Об'єм: 25 літрів.
Країна походження торгової марки: Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0106262 |
| Вага | 480 |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 14 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок |
| Обсяг | 25 |
| Стать | Жіночий |
| Розмір виробу | 43х35х14 см |
| Торговельна марка | PASO |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 759,20 ₴




