-20%Індикатор напруги (двохдіапазонний) безконтактний PROTESTER CL0030887
- В наявності
768 ₴
614,40 ₴
Безконтактний тестер напруги (двохдіапазонний) зі світловою і звуковою індикацією PM8909
Детектор напруги PROTESTER PM8909 допомагає знайти напругу змінного струму в розетках, подовжувачах, вимикачах, розподільних коробках і кабелях безконтактним способом у двох діапазонах 12-1000 В і 48-1000 В.
Мініатюрний і простий у користуванні прилад сигналізує про наявність напруги, залежно від рівня сигналу, яскравим світлом. Має функцію автоматичного вимкнення та вимикається після 3 хвилин бездіяльності.
Обладнаний спеціальною кліпсою, що дає змогу кріпити детектор напруги на кишеню та має вбудований ліхтарик, завдяки чому може бути застосований для роботи в погано освітлених приміщеннях.
Прилад виготовлений з ударостійкого пластику та розрахований на тривалу експлуатацію.
Особливості PM8909:
- Вбудований ліхтарик
- Діапазон вимірювань: 12-1000В / 48-1000В
- Індикатор низької напруги батарей
- Звукова та світлова індикація
- Автоматичне вимкнення живлення
- Відповідність стандартам безпеки: CE CAT.III 1000V, CAT.IV 1000V.
Характеристики:
| Тип: | Мультиметри |
| Діапазон напруги АС: | 12-1000В |
| Частота: | 50 Гц |
| NCV чутливість: | автоматичне визначення рівня сигналу (високий, низький, середній) |
| Тип сповіщення: | Звук і світловий сигнал |
| Тип живлення: | 2х1.5 В (тип ААА) |
| Розмір: | 156x20x20 мм |
| Вага: | 0.04 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030887 |
| Вага | 0.04 |
| Висота | 20 |
| Довжина | 156 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Напруга | 3 |
| Торговельна марка | PROTESTER |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 614,40 ₴


