влевовправо
-20%Дорожня сумка Wallaby 46х27х17 см Чорний CL0105687
- В наявності
1 343 ₴
1 074,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Дорожня сумка невеликих розмірів виготовлена в класичному стилі.
Один відділ на замку. Всередині дві відкриті кишеньки.
Регульована ручка для носіння через плече.
Дві ручки заввишки 27 см.
З лицьового боку маленька кишенька на блискавці для підручних речей.
Ушите тверде дно. Чотири пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: меланж, тканина підкладкова.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 46x27x17
Об'єм: 22л.
Вес(кг): 0.60 кг.
Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0105687 |
| Вага | 0.6 |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 17 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Обсяг | 21 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір виробу | 46х27х17 см |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 1 074,40 ₴











