влевовправо
-20%Чоловіча ділова папка AMO 26х34х4,5 см Чорний CL0116529
- В наявності
2 438 ₴
1 950,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
Чотири відсіки для документів.
Одна кишеня перегородка на блискавці.
Три петлі для ручок.
Три кишені для візиток.
Кишеня для мобільного телефона.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116529 |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 4,5 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 26х34х4,5 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | AMO |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 1 950,40 ₴











