влевовправо
-20%Комплект для фарбування 5 в 1 Auarita CL0027237
- В наявності
2 402 ₴
1 921,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для фарбування 5 в 1 AUARITA 5PCS-2
Універсальний набір пневматичного інструменту для малярних, шиномонтажних, антикорозійних та інших різновидів робіт.
Кожен із інструментів набору обладнаний швидкорознімним з'єднанням, що дає змогу оперативно замінювати та приєднувати до пневмомагістралі.
Характеристики:
| Розташування бачка: | верхнее |
| Об'єм бачка: | 600 мл |
| Материал бачка: | пластик |
| Оптимальний робочий тиск: | 4 бар (57 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 20 см |
| Витрата повітря: | 90-120 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1,5мм |
| Змінні форсунки: | 1,2-1,5-1,8-2,0-2,5 (опціонально) |
| Подавання повітря: | швидкорознімне з'єднання «тато» 1/4" (можливість заміни на нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1/4") |
Комплектація
| S-990P-1.5 | Фарбопульт пневматичний тип HP верхній пластиковий бачок 600 мл, діаметр форсунки — 1,5 мм |
| DO-10B | Пневмопістолет для розпилення рідин |
| DG-10B-1 | Продувний пістолет |
| TG-1 | Пістолет для підкачування коліс із манометром |
| AHC46-A | Шланг спіральний поліуретановий зі швидкорознімним з'єднанням 5 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0027237 |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 1.5 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Місткість бака розпилювача | 0.6 |
| Робочий тиск | 4 |
| Витрата повітря | 120 |
| Торговельна марка | Auarita |
- Ціна: 1 921,60 ₴



