-20%Фарбувальний пістолет пневматичний LVLP верх. м/б, 1,4мм M Auarita CL0028967
- В наявності
4 038 ₴
3 230,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет фарбувальний пневматичний LVLP верх. м/б, 1,4 мм AUARITA L-897-1.4M
Тип LVLP — малий потік повітря й низький тиск на виході забезпечує досконале розпилення фарби. Такий тип технології розпилення найбільш економічний і екологічно чистий, оскільки зменшує розбризкування ккм на 35%.
- професійний фарбопульт, який призначений для фінішних робіт із різними типами ЛФМ;
- широко використовується під час фарбування автомобілів;
- сучасна система розпилення LVLP (малий потік повітря, низький тиск) застосовується, щоб отримати ідеальне розпилення в сукупності з екологічною, економною витратою ЛКМ і енергоощадністю;
- високе перенесення матеріалів на фарбовану поверхню (до 90%);
- низькі вимоги до тиску в пневмомагістралях і компресорному обладнанні;
- мале туманноутворення й мінімальна кількість частинок на поверхні, що фарбується;
- регулювання подавання повітря, фарби та ширини факела розпилення.
Технічні характеристики:
| Тип: | LVLP (Малий потік повітря, низький тиск) |
| Розташування бачка: | верхнее |
| Об'єм бачка: | 600 мл |
| Материал бачка: | метал |
| Оптимальний робочий тиск: | 2 бари (29 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 28 см |
| Витрата повітря: | 70-90 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1,4 мм |
| Змінні форсунки (опціонально): | 1,3, 1,4, 1,8мм |
| Подавання повітря: | Швидкорознімне з'єднання «тато» 1⁄4 (можливість заміни на нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0028967 |
| Діаметр сопла | 1.4 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Місткість бака розпилювача | 0.6 |
| Робочий тиск | 2 |
| Витрата повітря | 90 |
| Торговельна марка | Auarita |
- Ціна: 3 230,40 ₴


