-20%Набір 4 кришталевих бокалів Atlantis Crystal ELICA Vista Alegre 20 см CL0016764
- В наявності
10 675 ₴
8 540 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталь на столі — ознака гарного смаку та достатку. Набір 4 кришталевих келихи ручної роботи Atlantis Crystal ELICA для білого вина. Висота келиха 200 мм. Об'єм 155 мл. Вага без паковання 300 грамів. Келихи для білого вина можна придбати й як чудовий подарунок, який чудово підійде для будь-якого випадку та потішить носія свята. У Вас з'явиться можливість разом із ним підняти дзвінки келихи на честь урочистої події.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vista Alegre |
| Матеріал | Кришталь |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0016764 |
| Вага | 300 г |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 4 бокала |
| Морозильна камера | Немає |
| Обсяг | 155 мл |
| Посудомийна машина | Так, режим кришталь із температурою до 350 °C |
| Розмір | Висота 200 мм |
| Розмір виробу | 20 см |
| Серія | ELICA Crystal |
| Торговельна марка | Vista Alegre |
| Холодильник | Да |
- Ціна: 8 540 ₴


