влевовправо
-20%Чоловіча ділова папка Exclusive 35,5х26,5х4 см Чорний CL0116507
- В наявності
1 891 ₴
1 512,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі:
Ділова папка закривається на змійці.
Усередині папки розташовані два відділення для документів формату А4, петля для ручки, сегреатор.
Є незнімний ремінець зі штучної шкіри для носіння на кисті руки.
Тематики не входять до комплекту
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0116507 |
| Вага | 625 |
| Висота | 35,5 см |
| Глибина | 4 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Розмір виробу | 35,5х26,5х4 см |
| Тип сумки | Папка |
| Торговельна марка | Exclusive |
| Ширина | 26,5 см |
- Ціна: 1 512,80 ₴







