влевовправо
-20%Головка-екстрактор для пошкоджених болтів 1/2" 24мм Toptul CL0102033
- В наявності
617 ₴
493,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка-екстрактор для пошкоджених болтів 1/2" 24 мм TOPTUL BAAK1624
| Тип інструмента: | Для пошкоджених гайок |
| Робочий профіль: | Спіральна |
| Приєднувальний профіль: | 1/2 дюйм(а) |
| Розмір: | 24 мм |
| Довжина: | 34 мм |
| Особливості: | Коротка |
| Матеріал: | CR-MO (Chrome Molybdenum Alloy Steel) |
| Система вимірювання: | Метрична |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Спіральний |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0102033 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Розмір max | 24 |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 493,60 ₴



