-20%Ігровий набір у валізі Bambi 22,5х18х24 см CL0044110
- Менше 2 од.
715 ₴
572 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер маленький будівельник і шанувальник машинок може самостійно взяти із собою свою улюблену іграшку!
Набір-конструктор із будівельною технікою та краном, викруткою й дрібничками будівельного майданчика після гри акуратно складається в пластикову валізу, яку можна носити як рюкзак.
У комплекті набору 54 елементи для гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0044110 |
| Вага товару | 0.3 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 3-х років |
| Габарити: висота | 18 |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 22.5 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 22,5х18х24 см |
| Розмір виробу | 22,5х18х24 см |
| Розмір, см | 22,5х18х24 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Конструктор |
| Торговельна марка | Bambi |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 572 ₴


