влевовправо
-20%Чоловіча сумка Wallaby 28,5х24х13 см Чорний CL0117057
- В наявності
854 ₴
683,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сумки:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного зносостійкого поліестеру з водовідштовхувальними властивостями.
Логотип компанії на лицьовій стороні сумки.
Підкладка з нейлону.
Тканинна ручка для носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Одне просторе основне відділення на блискавці.
Відділення менше вздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
Дві невеликі накладні кишені на бічних поверхнях сумки.
На дні сумки є ніжки.
Характеристика:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 28.5x24x13 (з кишенею).
Колір: чорний.
Торгова марка Wallaby, Валлабі, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0117057 |
| Висота | 28,5 см |
| Глибина | 13 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для чоловіків |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір виробу | 28,5х24х13 см |
| Торговельна марка | Wallaby |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 683,20 ₴









